Expresní stěhovací služby

6.5.2019

Expresní stěhovací služby

Potřebujete rychle zajistit stěhovací služby pro vás či vaši rodinu a nejste si jisti, kterou stěhovací společnost zvolit? Vyzkoušejte naše služby. Naše společnost je na trhu stěhovacích služeb již více jak dvě desetiletí, během nichž si vybudovala silnou pozici nejen v oblasti stěhovacích služeb, ale například i v rámci kamionové dopravy či skladování.

 

Stěhování opravdu rychle

 

Máte-li zájem o naše služby, vyzkoušejte náš jednoduchý formulář, který naleznete na webových stránkách společnosti. Následně vás budeme kontaktovat ohledně domluvy informační schůzky, při které si náš technik obhlédne vybavení vašeho bytu či domu a odhadne vozidlo potřebné velikosti, počet obalových materiálů či počet pracovníků, kteří se budou podílet na samotném stěhování. 

 

Obalové materiály všeho druhu

 

 

Využíváme širokou škálu obalových materiálů, které zajistí dostatečnou ochranu každému stěhovanému předmětu. V rámci stěhování nevyužíváme pouze krabic, ale také různých folií nebo fixačních materiálů, které zajistí bezpečný převoz do vašeho nového domova. Pokud potřebujete převézt předmět atypických rozměrů, nabízíme možnost výroby dřevěných beden přímo dle rozměrů stěhovaného předmětu.


HrubyMOVING > Aktuality > Expresní stěhovací služby