Fotografie z horského prostředí

17.11.2018

Kamionová dopravaKamionová doprava
Kamionová doprava

Máme zde pro Vás pár nových fotografií našeho Volva FH 460, které dnes přidáváme na naše webové stránky. Tyto vozidla můžete spatřit v našem vozovém parku už více jak tři roky a za tu dobu jsme přidali několik fotografií z různých cest. Tentokrát pro Vás máme ukázku z horského prostředí, kam bylo toto vozidlo i se svou posádkou vysláno na jednu ze svých posledních cest, kterou podniklo v minulých týdnech. Ovšem tím tato série fotografií nekončí a samozřejmě budeme přidávat fotky i z dalších cest.

 

Nový člen našeho vozového parku

 

V nedávné době jsme Vám zde publikovali článek o nových vozidlech DAF, které doplní náš současný vozový park. Tyto vozidla jsou opět nadstandardně vybavena, ať už zmíníme mikrovlnnou troubu, popřípadě komfortní kožená sedadla, která zajistí pohodlí i při dlouhých cestách.

 

Stěhování

 

Samozřejmostí u naší společnosti jsou i stěhovací služby, které provádíme již od roku 1995. Sháníte-li společnost, která zvládne přestěhovat Váš dům, byt či kancelář, neváhejte se obrátit na nás a my všechno zajistíme, k Vaší maximální spokojenosti. 

 

Zoom gallery

 


Foto.: Tomáš Kostka

HrubyMOVING > Aktuality > Fotografie z horského prostředí