INFORMACE

INFORMACE

Informace

john-schnobrich-2fpjlaymqta-unsplash_kopie.jpg

 

Během více než 24 let existence si naše společnost získala velice dobré jméno a silnou pozici na trhu kamionové dopravy.

Ve dvou pobočkách (Kozomín u Prahy, Vyškov) nabízíme kapacitu vozového parku čítající více než 150 vozidel s maximálním stářím 3 roky a splňujícím nejpřísnější ekologickou normu EURO 6.

Disponujeme plachtovými návěsy o objemu 100 m3 s nosností až 25 tun, velkoobjemovými soupravami o objemu 120 m3 a v neposlední řadě také vozidly s možností nakládky na druhou podlahu (max. kapacita až 76 EURO palet).

Všechna vozidla jsou vybavena pro přepravy nebezpečného zboží, jsou certifikována dle normy EN 12642 Code XL (Certifikace vozidel pro vyšší zabezpečení nákladu) a vybavena plachtami vyztuženými ocelovými lanky chránícími plachtu proti proříznutí, čímž se minimalizuje možnost odcizení nákladu.

K hlavním destinacím patří především Spojené království, státy Beneluxu, Spolková republika Německo, Itálie a Švédsko.

Zaměřujeme se nejen na celovozové zásilky, ale i na přepravy formou sběrné služby, respektive dokládky.

Díky satelitnímu sledování máme stále aktuální informace o poloze vozidla přímo na monitoru počítače nebo ve speciální aplikaci pro mobilní telefony a dokážeme promptně poskytnout zákazníkům informaci o tom, kde se právě jejich zásilka nachází.

Přepravované náklady jsou pojištěny na částku 10 000 000,- Kč z titulu odpovědnosti dopravce dle Úmluvy CMR.

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.

Zoom gallery  Zoom gallery

 
Loading...

Kamionová doprava

Loading...

Kamionová doprava