INFORMACE

INFORMACE

Informace

john-schnobrich-2fpjlaymqta-unsplash_kopie.jpg

Společnost s dlouholetou tradicí

Firma HrubyMOVING Transport, a.s. se pohybuje na českém trhu již od roku 1995. Po expanzi v oblasti stěhovacích služeb byla roku 1999 založena také divize kamionové dopravy. Od roku 1999 jsme ovšem urazili již dlouhou cestu - ať už mluvíme o rozšíření vozového parku v roce 2005, vzniku vlastního servisního zázemí v roce 2007 či koupi 100% podílu ČSAD Vyškov v roce 2012.

 

S našim vozovým parkem se nečekaných problémů bát nemusíte

V rámci našich dvou poboček v Kozomíně u Prahy a Vyškově disponujeme vozovým parkem čítajícím více jak 150 vozidel s maximálním stářím 3 roky. Všechny vozy kamionové dopravy v pravidelných intervalech obnovujeme, abychom byli schopni zajistit veškeré požadavky našich klientů. V současné době využíváme vozy značek DAF, MANScania. Samozřejmostí je splňování nejpřísnější ekologické normy EURO 6.

Naše společnost využívá plachtové návěsy o objemu 100 m3, které garantují nosnost až 25 tun. Dále velkoobjemové soupravy o objemu 120 m3 a také vozidla s možností nakládky i na druhou podlahu s maximální kapacitou až 76 EURO palet.

 

Nadstandardní výbava všech vozidel

Každé vozidlo je vybaveno satelitním sledováním. Díky tomu máme neustálý přehled o pohybu všech našich vozidel a jsme schopni zákazníkovi rychle zjistit polohu vozidla či další informace. Samozřejmostí je také vybavenost vozidel pro přepravy nebezpečného zboží a s tím související certifikace dle normy EN 12642 Code XL. Dále jsou naše návěsy vybaveny plachtami vyztuženými pomocí ocelových lanek, které chrání samotnou plachtu proti proříznutí, čímž se snižuje možnost odcizení nákladu během přepravy.

 

Jezdíme po celé Evropě

Nezabýváme se pouze dopravou v rámci České republiky, ale mezi naše hlavní destinace patří především Spojené království, státy Beneluxu, Spolková republika Německo, Itálie a Švédsko.

Každý přepravovaný náklad je samozřejmě řádně pojištěn dle titulu odpovědnosti dopravce (Úmluva CMR) a to do celkové výše 10 000 000,- Kč.

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.

Zoom gallery  Zoom gallery

 
Loading...

Kamionová doprava

Loading...

Kamionová doprava