Jak se připravit na stěhování domácnosti?

2.7.2019

Jak se připravit na stěhování domácnosti?

Máte naplánované stěhování do nového domova a už teď se děsíte, jak bude stěhování probíhat? Připravili jsme pro vás stručný článek, ve kterém vám přiblížíme jak se na stěhování připravit, aby proběhlo v klidu a podle vašich představ.

 

Dobrá příprava je základ

V každé domácnosti se najde spousta věcí, u kterých zjistíte, že je vlastně už v nové domácnosti nebudete potřebovat. Proto je dobré dopředu roztřídit majetek a zjistit, co chcete stěhovat a co už ne. Díky tomuto kroku nejen urychlíte samotné stěhování, ale také ušetříte na nákladech spojených se stěhováním.

 

Důležitý je výběr kvalitní stěhovací společnosti

Určitě nikdo z nás nechce řešit situaci, kdy dojde k poškození majetku během stěhování a najatá firma se od toho bude chtít distancovat. Společnost HrubyMOVING Transport, a.s. disponuje pojištěním až do výše 100 000 000,- Kč, tudíž s námi se rozhodně nemusíte těchto nepříjemností bát. Dalším plusem, který naše firma nabízí, jsou certifikace a členství v mezinárodních organizacích, které nám umožňují zajistit stěhování do jakékoliv destinace.

 

Dovoz obalového materiálu

Další bod, který je dobré dopředu řešit, je dovoz obalového materiálu před samotným stěhováním. Díky předpřipravení stěhovaných věcí můžete zkrátit dobu potřebnou na samotné stěhování a urychlit tak celý proces. Kvalitní stěhovací firmy samozřejmě nabízí také možnost, návštěvy stěhovacího dělníka pár dní předem a zabalení veškerých věcí v předstihu, abyste se stěhováním neměli žádné starosti.

 

Samotné stěhování

Poté co si vyberete termín stěhování k vám přijede stěhovací firma, zabalí stěhované předměty či naloží již zabalené krabice a veškeré věci převeze na novou lokaci. Tam všechno opět vybalí a umístí na nové místo, které si zvolíte. 

HrubyMOVING > Aktuality > Jak se připravit na stěhování domácnosti?