MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ

MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ
MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ

MEZINÁRODNÍ
STĚHOVÁNÍ

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava
 

 

Plánujete se přestěhovat do zahraničí a nevíte si rady s tím, jak celé stěhování zrealizovat? Rádi vám s tím pomůžeme. Nejprve vás nezávazně navštíví náš obchodní zástupce, který s vámi projedná celý průběh stěhovací akce a seznámí vás s podrobnostmi. Na základě této schůzky vám sdělíme orientační cenu celého stěhování a také se domluví termín akce.

Proč zvolit právě nás?


Pokud stále váháte, proč se stěhovat právě s námi, tak vás snad přesvědčí fakt, že se na trhu stěhovacích služeb pohybujeme více jak 24 let a za tuto dobu jsme nasbírali hromadu zkušeností, které se snažíme uplatnit při každém stěhování. Dále také disponujeme moderním vozovým parkem, který je v pravidelných intervalech obnovován tak, aby bylo zajištěno maximální bezpečí pro váš majetek díky moderním technologiím, kterými jsou naše vozy vybaveny.

Mezi tyto technologie můžeme také zařadit nepřetržité sledování vozidla, abychom my i vy měli okamžitý přehled nad přemisťovaným zbožím. Veškerý náklad je při nakládce zaevidován pomocí propracovaného systému, díky čemuž jsme následně u vykládky schopni přesně určit, kam daný kus zboží patří.


Od roku 2011 jsme členy organizace International Association of Movers (IAM), která k dnešnímu dni čítá více jak 2000 členů. Díky tomuto partnerství jsme pro vás schopni zrealizovat stěhování do více jak 170 zemí za pomoci jiných členů IAM, jež dále zaručuje, že všichni členové organizace musí splňovat kvalitativní podmínky pro možnost působení v organizaci, takže se o svůj majetek nemusíte vůbec obávat.

Skladovací prostory


V neposlední řadě disponujeme moderními skladovými prostory v Kozomíně u Prahy, Brně a Vyškově, kde rádi uskladníme váš majetek. Všechny skladové prostory jsou pod neustálým dohledem a jsou zabezpečeny pomocí moderních technologií tak, abychom zajistili maximální bezpečí pro skladované zboží. Díky propracované skladové evidenci také lehce nalezneme váš majetek bez větších problémů.

 

Nezapomeňte si prohlédnout náš obalový materiál!

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport, a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.

 
HrubyMOVING > Stěhování > MEZINÁRODNÍ STĚHOVÁNÍ