Mezinárodní stěhování

4.12.2017

Mezinárodní stěhování

Stěhování nemusí být noční můrou, pokud tyto práce svěříte naší firmě HrubyMoving. Naše společnost má více než 20-ti leté zkušenosti a v současné době disponuje vozovým parkem vybaveným příslušnou technikou a pracovníky, kteří si vědí rady v každé situaci. Pro jednotlivce stěhujícího byt i pro firmu, která se stěhuje do jiného sídla, tak stěhování může být spojeno jen s radostným očekáváním nového prostředí.

 

Jak stěhování objednat

Veškeré informace a kontaktní údaje najdete v sekci poptávka a kontakt. Po vzájemné domluvě se k vám dostaví náš technik, který prohlédne stěhované předměty a nové prostory. Vlastní stěhování je prováděno především s ohledem na potřeby zákazníka, to znamená například u firem třeba i po 16. hodině, aby nemusel být přerušen provoz.

 

Mezinárodní stěhování

Mezinárodní stehování je exkluzivní službou, kterou můžete využít i vy. V rámci stěhování mohou zákazníci využít i skladovací prostory v Praze, Brně, Vyškově a Ostravě k uskladnění nábytku na určitou dobu. U zahraničního stěhování se naše firma specializuje na západní Evropu, zejména na Velkou Británii a Itálii.

HrubyMOVING > Aktuality > Mezinárodní stěhování