Naše služby

31.8.2018

Stěhování, kamionová doprava, skladování, servisStěhování, kamionová doprava, skladování, servis
Stěhování, kamionová doprava, skladování, servis

Stěhování

 

Stěhovacím službám se naše společnost věnuje již od svého vzniku od roku 1994, tehdy ještě pod jménem Stěhování Hrubý. Během let se snažíme zejména zkvalitňovat a zdokonalovat způsob a provedení naší práce, ať už se jedná o školení zaměstnanců, neustálou modernizaci vozového parku (zde můžeme vyzdvihnout nové dodávky značky Mercedes-Benz Sprinter, na které se můžete podívat v článku, který jsme jim věnovali) nebo kvalitní obalové materiály, u kterých se snažíme také o neustálé zdokonalování. Za dobu našeho působení na trhu stěhování jsme přestěhovali již tisíce rodin či firem, ale máte-li zájem se podívat na ty nejznámější, tak nezapomeňte navštívit stránku referencí.

 

StěhováníZoom gallery
Stěhování
  StěhováníZoom gallery
Stěhování
  StěhováníZoom gallery
Stěhování

Kamionová doprava

 

Na rozdíl od stěhování byla divize kamionové dopravy založena až roku 1999, tehdy ještě čítala pouze pár kamionů. Nyní v roce 2018 v našem vozovém parku můžete nalézt přes sto vozidel značek Volvo, Mercedes-Benz, Man a Scania, které se chlubí průměrným stářím jeden rok. Více informací o kamionové dopravě včetně fotografií vozového parku naleznete na našich webových stránkách.

 

MKDZoom gallery
MKD
  MKDZoom gallery
MKD
  MKDZoom gallery
MKD

Skladování

 

Mezi další služby, které nabízíme, patří také skladování v moderních skladových prostorách v Kozomíně u Prahy, Vyškově, Brně či Ostravě. Veškeré prostory jsou neustále monitorovány a hlídány. V současné době v našich skladových prostorách využíváme propracovaný systém, díky kterému jsme ihned schopni dané předměty lokalizovat, popřípadě o nich nalézt podrobné informace. Nezapomeňte se také podívat na naše nové nízkozdvižné vozíky.

 

SkladováníZoom gallery
Skladování
  SkladováníZoom gallery
Skladování
  SkladováníZoom gallery
Skladování

Servis

 

Poslední nabízenou službou je servis osobních či nákladních vozidel v našich dílnách ve Vyškově a Kozomíně u Prahy. Jsme pro Vás schopni zajistit opravu či kontrolu našeho automobilu, stačí využít poptávkového formuláře na našem webu a my se Vám obratem ozveme.

HrubyMOVING > Aktuality > Naše služby
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >