Novinky ve vozovém parku

11.2.2019

I v letošním roce, tedy v roce 2019 naše společnost pokračuje nejen v pravidelné obnově vozového parku kamionové dopravy, ale i stěhování. V rámci kamionové dopravy se těšíme na nové vozy DAF XF, které pomalu nahrazují stávající vozidla. Všechny vozy jsou nadstandardně vybaveny například mikrovlnnou troubou či komfortními sedadly s funkcí proudění vzduchu, které zajistí vychlazení sedadla bez strachu z prochladnutí. Celkem plánujeme výměnu více jak 60 vozů.

 

Nové vozy stěhování

 

Dále jsme na konci roku 2018 zakoupili dva nové vozy Mercedes-Benz Atego, které již můžete vidět na silnicích v rámci stěhovacích služeb po celé České republice, ale i Evropě.

 

Všechna vozidla jsou také vybavena systémem Webdispečink, o kterém jsme se již mnohokrát zmiňovali. Tento systém nám pomáhá zajistit neustálou kontrolu nad každým vozem a spolehlivou koordinaci na cestách. Také slouží ke komunikaci v rámci společnosti.

 

Přidejte se k nám

 

Chcete-li také usednout za volant jednoho z našich nových vozů, pak se neváhejte podívat na stránku kariéry, kde naleznete aktuální informace o volných pracovních pozicích a kde nás také můžete kontaktovat.

 

Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery

HrubyMOVING > Aktuality > Novinky ve vozovém parku