O nás

O nás

O nás

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava

Jsme česká firma sídlící v Kozomíně u Prahy a disponující dalšími dvěma pobočkami v Brně a Vyškově. Na trhu působíme od roku 1995 a v současné době zaměstnáváme více než 250 zaměstnanců. Náš moderní vozový park čítá více než 150 vozů s průměrným stářím 3 roky. Nabízíme stěhovací a skladovací služby, servis a služby kamionové dopravy. 

Stěhování

Stěhujeme jak rodinné domy a byty, tak organizace, těžká břemena či umělecké předměty, zahrnující například muzejní exponáty. V rámci stěhování jsme schopni zajistit i veškeré obalové materiály a konstantní teplotu ve vozidlech, které poskytnou během převozu maximální ochranu vašeho majetku. Před samotným stěhováním poskytujeme také odbornou přípravu stěhovacího plánu včetně odhadu počtu potřebných vozidel, pracovníků a materiálu.

Kamionová doprava

V současné době využíváme vozy značek DAF, MAN a Scania, které jezdí po celé Evropě. Všechny vozy splňují ekologické normy EURO 6 a každé vozidlo je vybaveno satelitním sledováním. V současné době využíváme plachtové návěsy o objemu 100 m3, garantující nosnost až 25 tun a vozy s možností nakládky i na druhou podlahu s maximální kapacitou až 76 EURO palet.

Skladování

Rovněž nabízíme skladovací služby na všech výše zmíněných pobočkách s celkovou plochou více jak 7000 m2. V těchto skladech je možné uskladnit váš majetek. Skladování je možné jak v regálových systémech, tak na volné ploše či v uzamykatelných kontejnerech. Veškeré skladovací prostory disponují nejnovějšími technologiemi a jsou pod 24hodinovým monitoringem.

Servis

V rámci servisních služeb nabízíme přezutí osobního či nákladního automobilu, dezinfekce a následné plnění klimatizace.

Pojištění

Máte rádi věci pod kontrolou? Patříte k těm, kteří si raději vše třikrát zkontrolují? Potom vás jistě potěší a zároveň uklidní fakt, že veškeré naše služby jsou pojištěny. Abychom našim klientům nabídli zcela bezstarostné stěhování, využíváme služeb hned čtyř pojišťovacích institucí:

  • KOOPERATIVA pojišťovna, a. s.
  • ČSOB pojišťovna, a. s.
  • ALLIANZ pojišťovna, a. s.
  • Generali Česká pojišťovna, a. s.

Díky tomu tak máte naprostou jistotu, že i kdyby během poskytování našich služeb došlo k neočekávaným komplikacím či škodám, nemusíte se obávat finanční ztráty. Pojistná hodnota našich služeb je až do výše 100 000 000 Kč. V případě vyššího plnění je možné dojednat i další připojištění.

Certifikace a členství

Společnost HrubyMOVING je dlouhodobě certifikována dle mezinárodních standardů (ISO). V současné době disponujeme standardy 9001, 14001, 18001 a 27001. Také jsme členy organizací Zelená firma a IAM. Dále jsme jedna z mála společností v České republice, která získala akreditaci FORS.

 

Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery   Zoom gallery  Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery