O NÁS

O nás

kariera.jpg

Pojištění stěhování pro bezstarostný průběh

Máte rádi věci pod kontrolou? Patříte k těm, kteří si raději vše třikrát zkontrolují? Potom Vás jistě potěší a zároveň uklidní fakt, že veškeré naše stěhovací služby i kamionová doprava jsou pojištěny. Abychom našim klientům nabídli zcela bezstarostné stěhování, využíváme služeb hned čtyř pojišťovacích institucí:

  • KOOPERATIVA pojišťovna, a. s.
  • ČSOB pojišťovna, a. s.
  • ALLIANZ pojišťovna, a. s.
  • ČESKÁ POJIŠŤOVNA, a. s.

Díky tomu tak máte naprostou jistotu, že i kdyby během poskytování našich služeb došlo k neočekávaným komplikacím či škodám, nemusíte se obávat finanční ztráty. Pojistná hodnota našich služeb je až do výše 100.000.000 Kč. V případě vyššího plnění je možné dojednat i další připojištění.

Pojištění na všechny služby

Spolu se špičkovým servisem v oblasti stěhování je to tak další důvod pro využití našich služeb. Společnost nabízí možnost pojištění stěhování na všechny služby, jako jsou stěhování bytů nebo stěhování firem. Pojištění se vztahuje také na stěhování těžkých břemen a samozřejmě je také nezbytné při stěhování uměleckých předmět, kterému je třeba věnovat mimořádná pozornost.

 

Certifikace a členství

Společnost HrubyMOVING je dlouhodobým členem Mezinárodní organizace pro normalizaci (ISO). V součastné době disponujeme standardy 9001, 14001, 18001 a 27001. Také jsme členy organizací Zelená firma a IAM. Dále jsme jedna z mála společností v České republice, která získala akreditaci FORS. Více informací, včetně certifikátů si můžete zobrazit zde.

Opravíme Vaše auto, pronajmeme sklad

K dalším službám, které Vám nabízíme, patří také možnost dočasného uskladnění nepotřebných předmětů či zboží v našich technologicky moderních skladech s celodenním monitoringem nebo využití našich autoservisů pro osobní i nákladní vozidla, které máme v Kozomíně u Prahy a Vyškově.

Pokud hledáte kvalitní služby, profesionální servis a slušné jednání, potom je HrubyMOVING firmou právě pro Vás. Přesvědčte se sami jako již mnoho našich spokojených zákazníků před Vámi. Naše dobré reference hovoří za vše.

Kontaktujte nás ještě dnes, stačí vyplnit nezávaznou poptávku nebo zavolat! Věřte společnosti, která podniká již od roku 1995.