O nás

O nás

O nás

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava

Pojištění stěhování pro bezstarostný průběh

Máte rádi věci pod kontrolou? Patříte k těm, kteří si raději vše třikrát zkontrolují? Potom vás jistě potěší a zároveň uklidní fakt, že veškeré naše stěhovací služby i kamionová doprava jsou pojištěny. Abychom našim klientům nabídli zcela bezstarostné stěhování, využíváme služeb hned čtyř pojišťovacích institucí:

  • KOOPERATIVA pojišťovna, a. s.
  • ČSOB pojišťovna, a. s.
  • ALLIANZ pojišťovna, a. s.
  • Generali Česká pojišťovna, a. s.

Díky tomu tak máte naprostou jistotu, že i kdyby během poskytování našich služeb došlo k neočekávaným komplikacím či škodám, nemusíte se obávat finanční ztráty. Pojistná hodnota našich služeb je až do výše 100 000 000 Kč. V případě vyššího plnění je možné dojednat i další připojištění.

Pojištění na všechny služby

Pojištění spolu se špičkovým servisem v oblasti stěhování je dalším důvodem pro využití našich služeb. Společnost nabízí možnost pojištění stěhování na všechny služby, jako jsou stěhování bytů nebo stěhování firem. Pojištění se vztahuje také na stěhování těžkých břemen a samozřejmě je také nezbytné při stěhování uměleckých předmětů, kterému je třeba věnovat mimořádnou pozornost.

 

Certifikace a členství

Společnost HrubyMOVING je dlouhodobě certifikována dle mezinárodních standardů (ISO). V současné době disponujeme standardy 9001, 14001, 18001 a 27001. Také jsme členy organizací Zelená firma a IAM. Dále jsme jedna z mála společností v České republice, která získala akreditaci FORS.

 

Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery   Zoom gallery  Zoom gallery Zoom gallery

 
HrubyMOVING > O nás