Obalové materiály - podrobně

25.6.2019

Obalové materiály - podrobně

Dnes bychom vám rádi přiblížili obalové materiály, které využíváme při stěhování či skladování. Základem našich služeb je několik druhů krabic, z nichž každá je určena pro jiné předměty. Všechny krabice se samozřejmě dají přepravovat ve složeném stavu.

 

Krabice knižní

Tato krabice je ze všech používaných krabic nejmenší. Slouží k balení knížek či jiných malých předmětů. Krabice má rozměry 36 x 30 x 33 centimetrů.

                                                                              Knižní krabiceZoom gallery
Knižní krabice

Krabice standard

Rozměrově druhá nejmenší krabice, která je během stěhovacích služeb využívána nejvíce. Do krabice se díky rozměrům 60 x 31 x 33 centimetrů vejdou i větší předměty. Lze ji využít například k zabalení kuchyňského vybavení či šanonů.

                                                                              Krabice standardZoom gallery
Krabice standard

Krabice PC

Jak už název napovídá, krabice je standardně určena k zabalení počítačových sestav. Díky své vyšší výšce (64 x 49 x 49 centimetrů) se dá využít i pro zabalení vyšších předmětů.

                                                                              Krabice PCZoom gallery
Krabice PC

Krabice šatní

Tato krabice je určena pro zabalení šatstva. Do krabice se dá vložit držák na ramínka s oblečením, takže se oblečení může pověsit a zabrání se pomačkání i během samotného převozu. Jedná se o krabici s největšími rozměry - 54,5 x 50 x 103,5 centimetrů.

                                                                                  Krabice šatníZoom gallery
Krabice šatní

Dřevěná bedna

Tato krabice je vytvořena přesně dle rozměrů stěhovaných předmětů. Před samotným stěhováním náš technik zjistí rozměry předmětu a následně krabici vyrobíme na zakázku přímo pro vás.

                                                                                       Dřevěná bednaZoom gallery
Dřevěná bedna

Ochranné výplně

Abychom zajistili ochranu i během přenosu či převozu, tak před vložením do krabic na předměty instalujeme ochranné profily a následně krabice vysypáváme pomocí fixačních tělísek pro zlepšení fixace. Jednotlivé předměty také balíme do bublinových fólií, tento postup volíme hlavně u mimořádně křehkých předmětů, u kterých je zvýšené riziko poškození.

                                                                                   Fixační materiálZoom gallery
Fixační materiál

Závěr

Doufáme, že jsme vám tímto článkem přiblížili jednotlivé druhy obalových materiálů, které nejvíce využíváme během každého stěhování, které provádíme. Pro příště máme připravenu sérii, ve které vám chceme přiblížit nejen vozy stěhování, ale i vozy mezinárodní kamionové dopravy.

HrubyMOVING > Aktuality > Obalové materiály - podrobně