Řidič MKD

4.9.2018

MKDMKD
MKD

Sháníte práci na pozici řidiče kamionu a nechcete dělat u firmy, kde nemáte jistotu stabilního přijmu? Zkuste práci u nás. Pro naše řidiče nabízíme stabilní příjem, firemní oblečení, v případě, že se ještě za volantem necítíte ve své kůži pro Vás rádi zajistíme zaškolení se zkušenými řidiči a samozřejmostí je i moderní zázemí pro řidiče, kde je k dispozici pračka, sušička, televize, výdejník vody, mikrovlnná trouba, popřípadě automat na jídlo.

 

Vozový park

 

Naše společnost využívá vozidla značek Mercedes-Benz, Volvo, Man a nově také Scania. Veškeré informace ohledně vozidel a také nejčastějších destinací, kam jezdíme si můžete zobrazit na stránce „Kamionová doprava“, popřípadě si můžete prohlédnout fotografie níže. Vozový park naší společnosti má průměrné stáří jeden rok a v pravidelných intervalech dochází k obměně vozidel. Samozřejmostí je také vlastní servis, kde se staráme o bezstarostný provoz vozidel.

 

Co požadujeme?

 

Od našich řidičů požadujeme dobré komunikační schopnosti a výhodou je i znalost cizího jazyka, dále řidičské oprávnění skupiny C + E, průkaz profesní způsobilosti řidiče a také kartu řidiče. Praxe není podmínkou, ovšem snaha zdokonalovat se je vítána.

 

Aktuálně vypsané pozice

 

Řidič MKD

Řidič MKD – volné víkendy

Řidič střídač

Řidič vnitrostátní kamionové dopravy – Vyškov

 

Také hledáme stěhovací dělníky a stěhovací dělníky/řidiče

 

ScaniaZoom gallery
Scania
  MANZoom gallery
MAN
  VolvoZoom gallery
Volvo
  Mercedes-BenzZoom gallery
Mercedes-Benz

HrubyMOVING > Aktuality > Řidič MKD
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >