RODINNÉ DOMY BYTY

RODINNÉ DOMY BYTY

STĚHOVÁNÍ
RODINNÝCH DOMŮ

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava
 

Stěhování bytů – rychle a bez stresu

Splnili jste si sen o novém bydlení? Ten nový, prostorný a světlý byt už vám říká „pane“? Potom je na čase začít řešit stěhování. Pokud i vás trápí, jak přestěhovat všechen váš nábytek, elektroniku a další věci, nabízíme vám pomoc, kterou jistě oceníte! Stěhování bytů je totiž naše velká specialita, kterou provádíme téměř každý den.

Základem úspěchu celé akce je pečlivé plánování a v tom jsme opravdu dobří! Proto vás před stěhováním navštíví náš technik, který vše obhlédne a navrhne nejlepší řešení.  Zároveň doporučí vhodný dopravní vůz tak, abyste zbytečně neplatili za poloprázdný kamion.

 

Naplánovat, zabalit, odstěhovat

Rádi vám poradíme, jak se na stěhování bytů co nejlépe připravit, od plánování a evidence až po samotné balení. Nabízíme vám také možnost zapůjčení obalového materiálu, který je speciálně vyroben pro stěhování bytů. Krabice od banánů již opravdu potřeba nebudou!

Pokud si ještě nejste jisti uspořádáním vašeho nového bytu, rádi vám poradíme i s novým rozmístěním nábytku. Zároveň u nás máte i možnost skladování všeho, co se vám do nové domácnosti nehodí. V našich skladech vybavených moderními technologiemi je místo pro vše, co si s sebou nechcete zatím odvézt.

 

Náš vozový park je vám k dispozici!

Po pečlivém zabalení a evidenci váš majetek odveze na místo určení jeden či více z našich 65 speciálně upravených vozů. Vše proběhne rychle, klidně a bez zbytečného stresu. Vám už jen zbývá zahájit spokojený život na nové adrese.

Přesvědčte se sami o našich kvalitách. Naše skvělé reference od zákazníků hovoří za vše.

 

Kontaktujte nás ještě dnes!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport, a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.
 
HrubyMOVING > Stěhování > RODINNÉ DOMY BYTY