Skladovací služby HrubyMOVING

29.10.2017

Skladovací služby HrubyMOVING

Stěhovat se do nového bytu nebo nových kancelářských prostor je spojeno s radostným očekáváním nového prostředí, ale zároveň s řadou starostí. Jednak s balením nábytku, nádobí či uměleckých předmětů a samozřejmě s jejich vybalováním na novém místě. Nejdůležitější je ovšem samotné přemísťování. Veškerých nepříjemností spojených se stěhováním se snadno zbavíte, pokud tyto náročné úkony svěříte společnosti HrubyMoving s.r.o. Tato firma nabízí a realizuje stěhovací služby na profesionální úrovni, pomocí moderní techniky a hlavně zkušených a ochotných pracovníků, kteří vědí, jak nejrůznější věci bezpečně převážet.

Jak stěhování objednat

Na webových stránkách společnosti najdete veškeré potřebné kontaktní údaje. Po vzájemné domluvě se k vám dostaví technik, aby prohlédl příslušné prostory a všechny předměty určené ke stěhování. Účelem je jednoduchost, rychlost, bezpečnost, to všem s optimálním využitím techniky, pracovních sil a obalových materiálů. Stěhovací služba HrubyMoving umožňuje každému zákazníkovi, aby si stěhování optimálně naplánoval podle vlastních potřeba a představ. Celý proces stěhování je řízen od příprav až po samotnou realizaci stěhování na profesionální úrovni, a zároveň s maximálním pochopením pro potřeby zákazníka.

Skladování

V případě potřeby umožňuje stěhovací firma i uskladnění předmětů. Pokud potřebujete vystěhovat dosavadní prostory, ovšem nové ještě nejsou plně k dispozici, není problém uskladnit nábytek či jiné předměty ve vhodných prostorách. Skladovací služby společnosti HrubyMoving nabízejí k uskladnění čehokoliv sklady o celkové rozloze 6 tisíc čtverečních metrů. Tyto rozlehlé skladové prostory jsou k dispozici jak běžným zákazníkům, kteří se stěhují z bytu do bytu, tak pro firmy, které se přemísťují do jiných kancelářských prostor. Uskladnit lze cokoliv jak na krátkou dobu během stěhování, tak i na delší období. Suché a zabezpečené skladové prostory může kdokoliv využít i jako vlastní archiv.

HrubyMOVING > Aktuality > Skladovací služby HrubyMOVING