Skladovací služby

stěhování Praha, Brno, Ostrava
stěhování Praha, Brno, Ostrava

Skladování

stěhování Praha, Brno, Ostrava
stěhování Praha, Brno, Ostrava

Kde mají nejlepší sklady? V HrubyMOVING! 

Čeká vás velká rekonstrukce bytu, domu nebo vaší firmy? Kam ale uložit všechen nábytek, elektroniku a další majetek, který by se při stěhování mohl poničit? I toto za vás vyřešíme. V České republice nabízíme hned tři lokality, v nichž máme sklady, které jsou určeny právě pro tyto účely.

Naše sklady najdete v těchto městech:

  • Kozomín u Prahy
  • Brno
  • Vyškov

Jelikož je HrubyMOVING naprostou špičkou ve svém oboru, i naše sklady nabízejí nejlepší zázemí pro váš majetek. Vše uskladníme ve skladech, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a nabízejí i 24hodinový monitoring. Máte tak naprostou jistotu, že se nemůže nic stát a o vše je řádně postaráno. V našich skladových prostorech třídy A můžete uskladnit jak jednotlivé předměty, tak i například palety plné zboží.

Jak celý proces probíhá? 

Základem úspěchu akce je vždy dokonalé plánování a není tomu jinak ani v případě skladování. Před samotným odvozem vás navštíví náš vyškolený technik, který obhlédne všechny předměty určené k uskladnění a navrhne nejlepší postup. Mimo jiné doporučí i ideální množství obalových materiálů a zajistí detailní evidenci a další potřebnou dokumentaci. Potom již nic nebrání převozu do jednoho z našich skladů. Vše proběhne rychle, organizovaně a k vaší maximální spokojenosti.

Mnoho služeb, mnoho spokojených zákazníků

Skladování zboží a předmětů je jen jednou z mnoha služeb, které vám HrubyMOVING nabízí. Již dlouhá léta jsme totiž specialisty na stěhování bytů, firem, ale také například na stěhování těžkých břemen. Není pro nás vůbec žádným problémem zajistit pro vás také stěhování uměleckých předmětů.  Stejně tak jsme schopni zajistit kvalitní servis pro vaše osobní či nákladní vozidlo v našich moderních autodílnách.

Svěřte svůj majetek do rukou profesionálů. Ušetříte si čas i stres. Kontaktujte nás ještě dnes!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.

 

Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  

 

JSME JEDNIČKA NA TRHU

fajvka.pngJsme na trhu od roku 1995

fajvka.pngModerní skladovací prostory

fajvka.pngKvalitní obalové materiály

fajvka.pngSkladovací služby poskytujeme v Praze, Brně a Vyškově

fajvka.pngNeustálý dohled nad uskladněným zbožím

fajvka.pngCelková skladovací plocha více jak 7000 m2


 
HrubyMOVING > Skladování