Skladovací služby

stěhování Praha, Brno, Ostrava
stěhování Praha, Brno, Ostrava

Skladování

stěhování Praha, Brno, Ostrava
stěhování Praha, Brno, Ostrava

Kde mají nejlepší sklady? V HrubyMOVING! 

Čeká vás velká rekonstrukce bytu, domu nebo vaší firmy? Kam ale uložit všechen nábytek, elektroniku a další majetek, který by se při stěhování mohl poničit? I toto za vás vyřešíme. V České republice nabízíme hned tři lokality, v nichž máme sklady, které jsou určeny právě pro tyto účely.

Naše sklady najdete v těchto městech:

  • Kozomín u Prahy
  • Brno
  • Vyškov

Jelikož je HrubyMOVING Transport, a.s. naprostou špičkou ve svém oboru, i naše sklady nabízejí nejlepší zázemí pro váš majetek. Vše uskladníme ve skladech, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a nabízejí i 24hodinový monitoring. Máte tak naprostou jistotu, že se nemůže nic stát a o vše je řádně postaráno. V našich skladových prostorech třídy A můžete uskladnit jak jednotlivé předměty, tak i například palety plné zboží.

Jaké typy skladování nabízíme?

Nabízíme skladování v regálových systémech, na volné ploše či v uzavřených zamykatelných kontejnerech, které pro váš majetek zajistí maximální možný stupeň bezpečí.

Jak celý proces probíhá? 

Základem úspěchu akce je vždy dokonalé plánování a není tomu jinak ani v případě skladování. Před samotným odvozem vás navštíví náš vyškolený technik, který obhlédne všechny předměty určené k uskladnění a navrhne nejlepší postup. Mimo jiné doporučí i ideální množství obalových materiálů a zajistí detailní evidenci a další potřebnou dokumentaci. Potom již nic nebrání převozu do jednoho z našich skladů. Vše proběhne rychle, organizovaně a k vaší maximální spokojenosti.

Svěřte svůj majetek do rukou profesionálů. Ušetříte si čas i stres. Kontaktujte nás ještě dnes!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport, a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.

 

Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery  

 

VYUŽIJTE NAŠICH SLUŽEB

fajvka.pngJsme na trhu od roku 1995

fajvka.pngVyužíváme moderní skladovací prostory

fajvka.pngGarantujeme kvalitní obalové materiály

fajvka.pngSkladovací služby poskytujeme v Praze, Brně a Vyškově

fajvka.pngRučíme za neustálý dohled nad uskladněným zbožím

fajvka.pngDisponujeme celkovou skladovací plochou s více jak 7000 m2


 
HrubyMOVING > Skladování