Skladování snadno a rychle

18.11.2018

Skladování Praha, Brno, Vyškov
Skladování Praha, Brno, Vyškov

Pakliže potřebujete rychle uskladnit majetek a zároveň chcete moderní a bezpečné prostory, kde bude zajištěno bezpečí pro Váš majetek, neváhejte nás kontaktovat a my se s Vámi rádi domluvíme na uskladnění jakéhokoliv předmětu.

 

Skladování po celé republice

 

Naše společnost nabízí skladovací služby po celé České republice, ať už se jedná o skladovací halu v Kozomíně u Prahy, v Brně nebo ve Vyškově. Veškeré prostory jsou pod neustálým dohledem bezpečnostních kamer, konstantně vytápěny a samozřejmostí je i propracovaná skladová evidence, díky které máme přehled o každém uskladněném kusu. Veškeré skladované předměty řádně zabalíme, zabezpečíme a označíme, abychom si byli jisti, že nedojde k žádnému problému během, ale ani na konci skladování, až budeme Váš majetek vracet zpět do Vašich rukou.

 

Nadměrné zboží

 

Řešíte problém i s převozem majetku? Pak Vám můžeme nabídnout převoz jedním z našich stěhovacích vozů, popřípadě vozů kamionové dopravy. Všechny automobily v pravidelných intervalech obměňujeme, abychom se na ně mohli vždy spolehnout a zajistit Vám prvotřídní servis, který si objednáváte.

HrubyMOVING > Aktuality > Skladování snadno a rychle
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 45 6 7 8 9 10 >> >