Spolehlivý partner pro vaše přepravy

22.9.2019

Foto: Tomáš KostkaFoto: Tomáš Kostka
Foto: Tomáš Kostka

Naše společnost působí na trhu kamionové dopravy již 20 let, kdy byla založena divize kamionové dopravy. Během této doby byla původní pobočka v Praze, která dnes sídlí v Kozomíně u Prahy, rozšířena o druhou pobočku ve Vyškově. Obě pobočky nabízí moderní zázemí a další služby, ať už pro řidiče či zákazníky.

Nabízíme více než jen přepravu

Firma HrubyMOVING nepůsobí pouze na trhu kamionové dopravy, ale věnuje se také stěhovacím službám, skladování či servisu vozidel. Všechny tyto služby jsme schopni pro vás zajistit na jedné z našich poboček v Kozomíně u Prahy, Vyškově nebo Brně. 

 

Doprava po celé Evropě

Mezi hlavní destinace, do kterých uskutečňujeme přepravy, řadíme Spojené království, státy Beneluxu, Spolkovou republiku Německo, Itálii či Švédsko. Samozřejmostí je pojištění každého přepravovaného předmětu dle titulu odpovědnosti dopravce (Úmluva CMR) a to až do výše 10 000 000,- Kč. 

 

Moderní vozový park

Zakládáme si na moderním vozovém parku, který zajistí spokojenost našich zákazníků. S tím souvisí obměna vozidel v pravidelných tříletých intervalech či kontrola stavu vozidel, abychom si byli jisti, že vozidlo dojede do cílové destinace. Mezi nejnovější vozy v našem vozovém parku patří tahače DAF XF, ale dále využíváme i značek Scania, Man či Mercedes-Benz.

Dalším prvkem v našich vozidlech je satelitní sledování, abychom měli neustálý přehled nad celým vozovým parkem a mohli zjistit potřebné informace o jízdě vozidla či zprostředkovat komunikaci s vozidlem. 

 

Certifikace

Jako jedna z mála společností v České republice se můžeme chlubit certifikací FORS. Dále vlastníme certifikace ISO - 9001, 14001, 18001 a 27001. Také jsme členy organizací Zelená firma či IAM, což je organizace sdružující stěhovací společnosti z celého světa.

HrubyMOVING > Aktuality > Spolehlivý partner pro vaše přepravy