Stěhování do hlavního města

13.4.2019

Stěhování do hlavního města

Plánujete stěhování do hlavního města Prahy a ještě nevíte, kterou stěhovací společnost vybrat? Zkuste HrubyMOVING! Naše společnost pro vás ráda zajistí kvalitní stěhování přesně dle vašich představ v termínu, který vám bude vyhovovat. V našem vozovém parku naleznete desítky vozidel, které obměňujeme v intervalech tří let, a samozřejmostí jsou také kvalitní obalové materiály. Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se sami.

 

A jak to celé probíhá?

 

Celý proces začne vyplněním krátké nezávazné poptávky na našich webových stránkách. Následně vás kontaktuje náš technik, který si s vámi domluví osobní setkání, při kterém spočítá potřebný počet obalových materiálů, velikost vozidla, počet stěhovacích dělníků, ale i předpokládanou dobu trvání stěhovací akce. Následně dle vašich požadavků zabalíme, odvezeme a nastěhujeme vás do vašeho nového domova.

 

Potřebujete přechodně uskladnit stěhované předměty

 

Rádi pro vás zajistíme skladování v jedné z našich moderních skladovacích hal v Kozomíně u Prahy, Brně či Vyškově. Samozřejmostí je neustálá monitorace skladu, propracovaný skladovací systém pro přehled umístěních skladovaných předmětů či hlídání objektu.

 

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování do hlavního města