Stěhování do Nizozemska

6.9.2018

Mezinárodní stěhováníMezinárodní stěhování
Mezinárodní stěhování

Dnes přidáme pár fotografií ze stěhování do Nizozemska. Stěhování proběhlo z České republiky, kde jsme naložili veškerý náklad a pak už se vypravili směr Nizozemsko.

 

Mezinárodní stěhování

 

Také máte v plánu stěhování do zahraničí a nevíte, kterou přepravní společnost využít? Vyzkoušejte naše služby. Zajišťujeme stěhovací služby po celé Evropě a jsme i jedna z mála společností v České republice, která se pyšní členstvím v mezinárodní skupině stěhovacích firem – International Association of Movers (IAM). Díky členství v této organizaci jsme pro Vás schopni zrealizovat stěhovací služby takřka po celém světě za využití jiného člena organizace v místě, na které se hodláte přestěhovat.

 

Obalové materiály a vozový park

 

Jak si můžete na obrázcích povšimnout, naše společnost využívá vlastních obalových materiálů, které jsou vyrobené tak, aby byly schopny zvládnout sebenáročnější stěhování. K těmto účelům také využíváme moderního vozového parku, kterým naše společnost disponuje a který nám díky svým moderním technologiím velice usnadňuje a také celkově urychluje práci.

 

Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes a my se Vám rádi ozveme zpět.

 

Mezinárodní stěhováníZoom gallery
Mezinárodní stěhování

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování do Nizozemska
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Aktuality

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >