Stěhování Dolní Počernice

11.7.2019

Stěhování Dolní Počernice

Plánujete stěhování a nejste si jisti, kterou stěhovací společnost zvolit? Vyzkoušejte HrubyMOVING! V oblasti stěhování se cítíme jak ryba ve vodě a dbáme na kvalitu našich služeb, abychom pro vás zajistili stěhování bez sebemenších problémů a stresu.

 

Stěhování s tradicí

Nabízíme vám profesionální stěhovací služby s dlouholetou tradicí na českém trhu. Naše firma vstoupila na trh stěhovacích služeb před 25 lety, během kterých jsme nasbírali nedocenitelné dovednosti v oblasti stěhovacích služeb, které nyní uplatňujeme během každého stěhování, jež realizujeme. 

 

Pouze vyzkoušené obalové materiály

Jak jsme již zmínili, naše firma dbá na kvalitu a tradici. Právě proto používáme pouze obalové materiály, které se nám dlouhodobě osvědčily a dokáží zajistit dostatek bezpečí pro váš majetek během celého stěhovacího procesu. Každičký předmět je samozřejmě pečlivě zabalen do bublinových fólií či balicího papíru ještě před tím, než je vložen do samotné krabice, která je taktéž vystlána pro zajištění maximální ochrany. 

 

Bezpečí během převozu je základ

A právě proto v našem vozovém parku naleznete pouze moderní stěhovací vozy, které splňují nejpřísnější normy. Disponujeme opravdu rozsáhlým vozovým parkem, v kterém naleznete vozidla od malých velikostí typu Mercedes-Benz Sprinter až po velké stěhovací vozidlo MAN s objemem ložné plochy necelých 100 m3.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Dolní Počernice