Stěhování firem

6.11.2017

Stěhování firem

Snad každá společnost se za své existence alespoň jednou, některá i víckrát, stěhuje do jiného sídla. Stěhování je spojeno s velkými starostmi začínajícími již optimálním naplánováním, zajištěním logistiky, balením a opětovným rozbalováním nábytku, obrázků, pracovních pomůcek a zejména dokumentů a archiválií. Čas a námahu lze ovšem ušetřit využitím nabídky stěhovací firmy HrubyMoving s.r.o., která kromě běžného stěhování z bytu do bytu nabízí také kompletní stěhování firem.

Co obnáší stěhování firem

Stěhovací společnost dokáže zabezpečit stěhovací služby jak pro malé, tak i pro velké společnosti. Součástí stěhování firem je rovněž zaměření nových prostor včetně zpracování návrhu spaceplanu a harmonogramu všech přípravných prací i samotného průběhu stěhování až po kompletní nastěhování do nových prostor včetně vybalení a rozmístění nábytku a ostatního zařízení. Stěhování firem je prováděno plně v souladu s potřebami dané firmy, což znamená například i stěhování po 16 hodině, aby firma nemusela přerušovat provoz. Stěhování tak nijak nenaruší chod firmy a zabrání eventuálním zbytečným ztrátám.

Stěhování kanceláří

K nejčastějším zakázkám při stěhování firem patří stěhování kanceláří. Hlavním požadavkem, který stěhovací firma HrubyMoving naprosto splňuje, je profesionální úroveň od přípravných prací až po závěrečné nastěhování do nových kanceláří. Stěhování firem probíhá velice rychle, efektivně a bez rizika poškození nábytku či jiných předmětů. Důvodem je potřebný vozový park vybavený příslušnou technikou a perfektní zabezpečení převážených předmětů. Stěhování kanceláři provádí firma HrubyMoving tak, aby nevznikly žádné zbytečné prostoje v chodu kanceláře. Mohou se na ni obrátit podnikatelé či instituce v Praze, Brně, Ostravě a kdekoliv jinde. Vždy se setkají s ochotou, pochopením a snahou dojednat ideální termín stěhování vyhovující zejména potřebám objednavatele.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování firem