Stěhování firem Praha

22.10.2018

Stěhování firem
Stěhování firem

Máte-li v plánu stěhování Vaší firmy v rámci hlavního města a vybíráte mezi potenciálními společnostmi, které by Vás i Vaši firmu dokázali spolehlivě odstěhovat, tak nás neváhejte kontaktovat. Naše společnost pro Vás takové stěhování ráda zařídí a uděláme všechno proto, abychom nenarušili chod Vaší firmy. Předem si přijedeme obhlédnout stěhované prostory, abychom byli schopni celé stěhování přesně naplánovat, ať už mluvíme o obalovém materiálu, který budeme na celé stěhování potřebovat, nebo počtu zaměstnanců, kteří se stěhování zúčastní. 

 

Vozový park

 

Dalším bodem, který je potřeba pečlivě zvážit, je výběr vozu, popřípadě vozů, které při stěhování použijeme. Hlavním kritériem je samozřejmě velikost, abychom ideálně vybrali takové vozidlo, které zvládne převést veškerý náklad najednou, a aby nebylo příliš velké a Vy jste tak nemuseli platit za automobil, který ani plně nevyužijete.

 

Skladování

 

A pokud při stěhování narazíme na nábytek, který prozatím nebudete potřebovat, tak pro Vás rádi zajistíme i skladové prostory pro uložení Vašeho majetku. Naše sklady jsou neustále monitorované a kontrolované, takže se o své věci nemusíte bát a díky konstantnímu vytápění celých skladových prostor bude Váš majetek v těch nejlepších rukách.

 

Kontaktujte nás ještě dnes a my se obratem ozveme zpět.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování firem Praha