Stěhování Havířov

9.1.2018

Stěhování Havířov

Domácnosti, firmy, školy, úřady a další instituce, které se potřebují přestěhovat, mohou využít služeb naší společnosti HrubyMOVING, s.r.o. Svou hlavní základnu má v Kozomíně u Prahy a dále má své pobočky v Brně, Vyškově a také v Ostravě. Proto je pro zákazníky například v Havířově jednoduché využít pro stěhování právě našich služeb.

 

Jak to probíhá

Na základě objednávky zákazníka se na místo dostaví proškolený pracovník firmy, který obhlédne jednak vše, co je určeno ke stěhování a poté zaměří nové prostory. Po vzájemné dohodě pak navrhne optimální postup stěhovacích prací, aby vše proběhlo rychle, organizovaně a bezpečně. Aby nedošlo k žádným škodám na nábytku a dalších stěhovaných předmětech, je vše ve stěhovacím vozidle řádně zajištěno.

 

Stěhování firem

Jestliže si velká či malá firma vybere pro stěhování Havířov, je naše společnost připravena stěhovat i v odpoledních hodinách, aby nemusel být přerušen její běžný provoz. Také je možné využít skladovacích prostor naší firmy HrubyMOVING, s.r.o. k uskladnění nábytku i dalších věcí v případě, že nové prostory ještě nejsou připraveny.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Havířov