Stěhování Hradec Králové

19.2.2018

Stěhování Hradec Králové

Stěhujete se do Hradce Králové a hledáte nejpohodlnější způsob, díky kterému pro vás stěhování nebude noční můra? V tom případě využijete služeb naší společnosti Hrubymoving a spolehněte se, že společně vše zvládneme nad míru vaší spokojenosti!

Proč právě my?

V oboru stěhování domácností a firem působíme již od roku 1994. Hlavní pobočka naší společnosti se nachází v Kozomíně u Prahy, další pak v Brně, Ostravě a Vyškově. Zajišťujeme ale služby prakticky po celém území České republiky, takže ani stěhování Hradec Králové pro nás není žádnou překážkou.

Jak to probíhá?

Zajímá vás, jak celé stěhování s naší společností probíhá? V první řadě je potřeba zaslat objednávku, na jejímž základě se s vámi spojí náš pracovník a domluvíte si schůzku. Proškolený pracovník si prohlédne předměty určené ke stěhování a stejně tak i prostory, do kterých je následně naše firma bude stěhovat. Díky těmto informacím sestaví stěhovací harmonogram, aby vše probíhalo organizovaně a bez jediného zádrhelu.

Vaše věci budou v bezpečí

Během stěhování dbáme maximální pečlivosti, aby s převáženým nábytkem či jinými předměty bylo zacházeno jako v rukavičkách. Veškeré stěhované předměty jsou důkladně zajištěny, náš tým pracovníků má navíc spoustu zkušeností, jak s nábytkem správně zacházet.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Hradec Králové