Stěhování kanceláří

22.3.2018

Stěhování kanceláří

Potřebujete přestěhovat kancelář? Chcete vše zvládnout rychle a jednoduše, aniž by vás to stálo spoustu času a mnoho vynaloženého úsilí? V tom případě nám dovolte, abychom se o přestěhování vašich věcí postarali my!

Kdo jsme?

Společnost Hrubymoving se zaměřuje na stěhování kanceláří, těžkých břemen, uměleckých předmětů i soukromých věcí v rámci celé České republiky. Na trhu se pohybujeme od roku 1995 a naše několikaleté zkušenosti nám umožňují nabízet našim zákazníkům profesionální přístup a služby odváděné s maximální snahou a citem.

Jak to proběhne?

V první řadě se s námi spojíte a sdělíte nám vaši objednávku. My k vám pošleme našeho pracovníka, který si prohlédne předměty ke stěhování a vytvoří stěhovací harmonogram. Následně s pomocí speciálních stěhovacích vozů vaše předměty přemístíme z bodu A do bodu B - naši zaměstnanci jsou školeni pro bezpečné zacházení s předměty, nemusíte se proto obávat o jejich poškození či znehodnocení.

Proč se na nás spolehnout?

Naše společnost Hrubymoving si na trhu dokázala vydobýt své čestné místo právě díky našemu přístupu, snaze nabídnout to nejlepší a cíle dosáhnout vaší maximální spokojenosti. Máme celkem tři pobočky nacházející se ve městech Brno, Vyškov a Ostrava, hlavní sídlo je pak v Kozomíně u Prahy. Máme několik speciálních vozů, naše pracovníky neustále proškolujeme a zdokonalujeme v tom, co dělají.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování kanceláří
Loading...

Aktuality

Stránkování

 
Loading...

Aktuality

Stránkování