Stěhování Ostrava

14.1.2018

Stěhování Ostrava

V Ostravě je umístěna jedna z poboček naší stěhovací firmy HrubyMOVING, s.r.o. Hlavní základnou společnosti je Kozomín u Prahy, další pobočky máme v Brně a Vyškově. To však neznamená, že by firma stěhovala pouze v rámci těchto měst, či v jejich okolí. Objednat si můžete stěhování domácnosti, firmy, kanceláří či jiných institucí prakticky po celém území ČR.

 

Jak stěhování probíhá

Pokud je vaším cílem pro stěhování Ostrava, neváhejte nás kontaktovat. Na základě objednávky se u zákazníka zastaví náš proškolený pracovník, který prohlédne nábytek a další předměty určené ke stěhování. Poté zaměří prostory, do kterých se bude vše stěhovat a zpracuje harmonogram stěhovacích prací. Po dohodě se zákazníkem celou akci řádně naplánuje, aby celé stěhování proběhlo rychle a organizovaně. Veškerý stěhovaný nábytek je ve vozidle zajištěn, aby nedošlo k jeho poškození. Rovněž pracovníci stěhovací firmy mají dostatek zkušeností, jak s nábytek manipulovat. Pokud si stěhování objedná například firma vlastnící kanceláře, je naše společnost ochotna provádět stěhování i po 16. hodině, aby nemusel být přerušen provoz.

 

Těžká břemena

Pro naší firmu není problém ani stěhování trezorů, strojů nebo klavírů. Je k tomu plně vybavena potřebnou technikou a ke stěhování vždy používá vozidlo, které je pro danou akci nejvhodnější.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Ostrava