Stěhování Památníku národního písemnictví

28.11.2019

V nedávné době jsme realizovali stěhování Památníku národního písemnictví v Chrudimi. Jednalo se o balení a následný převoz sbírkových předmětů z již zmiňované Chrudimi do Centrálního depozitáře v Litoměřicích. Při stěhování jsme použili různé druhy obalových materiálů, které si můžete prohlédnout u nás na webových stránkách.

O Památníku národního písemnictví

Památník národního písemnictví oslavil v roce 2013 již šedesáté výročí existence. V roce 2014 byla zahájena rekonstrukce Centrálního depozitáře v Litoměřicích. Práce na budově Literárního archívu probíhaly v roce 2015. V současné době se dokončují práce v sídle Památníku národního písemnictví v Praze 6, které by mělo být pro veřejnost přístupné koncem 1. poloviny roku 2020.

Přestěhujeme i vás

Máte-li zájem o naše stěhovací služby, neváhejte využít nezávazný poptávkový formulář. Po vyplnění pár základních informací vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce, aby si s vámi domluvil osobní schůzku. Během prohlídky stěhovaných prostor si náš obchodní zástupce udělá přesný obrázek ohledně počtu potřebného obalového materiálu, velikosti vozidla či vozidel a počtu pracovníků, kterých by na stěhování bylo zapotřebí. Na základě těchto údajů pro vás připraví cenovou nabídku za stěhovací služby. 

  Zoom gallery  Zoom gallery  Zoom gallery

 


 

 

Zdroj: http://pamatniknarodnihopisemnictvi.cz/historie/

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Památníku národního písemnictví