Stěhování pian Brno

26.2.2018

Stěhování pian Brno

Potřebujete přestěhovat piano, které je náročné nejen na prostor, ale které si zároveň vyžaduje jistou míru šikovnosti při přemisťování? I my víme, že přestěhovat piano není jen tak, proto k těmto účelům nabízíme naše služby a pomoc zkušených pracovníků.

Stěhujeme i těžká břemena

Naše společnost Hrubymoving figuruje v oboru stěhování již od roku 1994. Hlavní základnu najdete v Kozomíně u Prahy, další pobočky pak v Brně, Vyškově nebo Ostravě. Zajišťujeme stěhování domácností i firem, problém nám nedělá ani stěhování pian a dalších těžkých břemen. Pro tyto účely máme plně vybavená vozidla, která jsou pro tyto akce vhodnou volbou.

Stěhujeme po celé České republice

Ačkoli se naše pobočky nachází jen v několika z větších měst, zajišťujeme stěhování prakticky po celé České republice. Pokud jste si vybrali pro stěhování pian Brno, což je další krásné město, můžeme vám s přemístěním tohoto nákladného předmětu pomoci. Stačí odeslat objednávku, na jejímž základě si s vámi náš proškolený pracovník domluví schůzku a sjedná další podrobnosti týkající se převozu stěhovaného předmětu.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování pian Brno