Stěhování Plzeň

9.8.2018

Stěhování Plzeň

Plánujete se s rodinou přesunout do většího bytu či domku a nevíte si rady, kterou stěhovací společnost vybrat? Zkuste nás! Společnost HrubyMOVING se na trhu stěhovacích služeb vyskytuje už více než 25 let, a za tu dobu jsme získali již spousty zkušeností, ať už se stěhováním malých bytů či velkých firem.

Proč svěřit práci nám?

Jak bylo již zmíněno, na trhu se pohybujeme dlouhou řadu let a v oboru stěhování se cítíme jako ryba ve vodě. Pravidelně zajišťujeme školení pro naše zaměstnance, aby Váš majetek během stěhování byl správně zabalen a umístěn tak, aby se s ním po celou dobu převozu nic nestalo. Dále využíváme pouze kvalitních obalových materiálů, které máme vyzkoušené a víme, že se na ně můžeme spolehnout a samozřejmě v neposlední řadě se snažíme neustále modernizovat náš vozový park.

Naše práce hovoří za vše

Stále váháte, zda zvolit právě nás? Zkuste se podívat na stránku našich referencí, kde můžete nalézt, s kým spolupracujeme. Také v sekci aktualit se můžete podívat na fotografie z různých stěhovacích akcí, jako například stěhování, které proběhlo z důvodu rekonstrukce školní budovy, stěhování klášteru Kladruby nebo stěhování exponátu pro Národní muzeum.

Nečekejte a využijte bezplatné a nezávazné poptávky

Neváhejte nás oslovit a my pro Vás rádi připravíme cenovou nabídku na Vámi poptávané služby.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Plzeň