Stěhování Plzeň

22.1.2018

Stěhování Plzeň

Pokud se budete stěhovat do Plzně, případně v rámci této západočeské metropole, můžete využít služeb naší firmy HrubyMOVING, s.r.o. S podnikáním v oboru stěhování domácností a firem začala již v roce 1994, tehdy jako fyzická osoba. Postupně se vypracovala mezi nejlepší stěhovací firmy a provádí stěhování prakticky po celém území ČR. Hlavní základna firmy je umístěna v Kozomíně u Prahy. Další pobočky máme také v Brně, Vyškově a Ostravě.

 

Jak stěhování probíhá

Pokud jste si vybrali pro stěhování Plzeň, jistě už se těšíte, až se zabydlíte do nových prostorů. Jako první se však musí celé stěhování dokonale naplánovat. Zákazníka nejprve navštíví pracovník naší firmy, který obhlédne všechny prostory a předměty určené ke stěhování. Po vzájemné dohodě pak navrhne optimální postup stěhování, aby vše proběhlo rychle, organizovaně a bezpečně. Domácnostem i firmám, které ještě nemají připraveny nové prostory nabízíme uskladnění nábytku i jiných předmětů v našich skladech.

 

Naše výhody

Disponujeme moderním vozovým parkem a ke stěhování vždy používáme odpovídající vozidlo. Firmám se snažíme vyhovět například tím, že stěhovací práce provádíme i po 16. hodině, aby nemusely přerušovat svůj provoz.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Plzeň