Stěhování Praha 18

8.3.2019

Stěhování Praha 18

Plánujete stěhování do nového bytu či domu, popřípadě potřebujete přestěhovat firmu bez zásahu do chodu společnosti? Neváhejte nás kontaktovat! Na trhu stěhovacích služeb působíme více jak dvě desetiletí a máme bohaté zkušenosti, ať už jde o stěhování bytů/domů, firem, uměleckých předmětů, těžkých kusů či mezinárodního stěhování. Stěhování po Evropě jsme schopni realizovat pomocí vlastních sil, v případě stěhování do zámoří využíváme členství v organizaci IAM. Tato organizace sdružuje stěhovací firmy po celém světě a vyžaduje potřebné standardy, aby váš majetek byl v pořádku dopraven do nového domova.

 

Stěhování domů a bytů

 

Poté co kontaktujete naši společnost, ať už elektronicky, pomocí bezplatného poptávkového formuláře nebo telefonicky, se s vámi spojí náš pracovník, se kterým se dohodnete na schůzce přímo u vás. Na této schůzce si domluvíte termín stěhování, ale hlavně zjistíme, jaké obalové materiály využijeme, kolik jich bude potřeba, jaké auto použijeme a další náležitosti, abyste při následném stěhování neplatili zbytečně za velké auto, které ani nebude využito. Také pro vás vše zabalíme, demontujeme a následně umístíme na své místo ve vašem novém domově.

 

Stěhování firem

 

Stěhování firemních objektů má stejný průběh, jako jsme popisovali u stěhování bytů a domů. Samozřejmostí je maximální variabilita při výběru termínů a ani stěhování o víkendu, abychom neomezili chod vaší společnosti, pro nás není cizí. Všechny stěhované předměty, ať už se jedná o počítače, šanony, skříně či trezor zabalíme, odvezeme a připravíme tak, že při nástupu do práce na začátku nového týdne ani nepoznáte rozdíl.

 

Kontaktujte nás ještě dnes a přesvědčte se sami!

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Praha 18