Stěhování Praha 6

17.4.2018

Stěhování Praha 6

Stěhování v rámci našeho hlavního města není jen tak. Musíte se vypořádat s aktivním provozem, musíte zdolávat malé uličky a především musíte udržet své nervy na uzdě. A to není vždy jednoduchý úkol. Pokud se stěhujete do Prahy z jiného města nebo pouze měníte bydliště v rámci největšího města v naší České republice, pak jsme připraveni vám s tímto úkolem pomoci.

Vše zvládneme na jedničku

Jsme stěhovací firma Hrubymoving se sídlem v Kozomíně u Prahy a dalšími pobočkami v Brně, Ostravě a Vyškově. Naším cílem je zajistit bezpečné, pohodlné a bezstarostné stěhování po celé České republice. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníků.

Průběh stěhování

Nezáleží na tom, zda je vaším cílem pro stěhování Praha 6 nebo kterákoli jiná její část - na nás se můžete spolehnout. Nejdříve nás kontaktujte s objednávkou a my k vám pošleme našeho školeného pracovníka. Ten s vámi projde stěhované předměty a podívá se i na místo, kam je budeme převážet. Na základě zjištěných informací pak sestaví stěhovací harmonogram, který slouží k tomu, aby vše probíhalo jako po másle.

Jsme nejlepší v oboru

A proč se spolehnout právě na nás? V první řadě je to naše několikaletá praxe, o kterou se můžeme opřít. Disponujeme speciálními vozy, díky kterým všechny stěhované věci převážíme jako v rukavičkách. Naši pracovníci jsou školeni pro správné zacházení se stěhovanými předměty a vědí, jak se k daným věcem chovat.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Praha 6