Stěhování Praha 7

30.9.2018

Stěhování Praha 7
Stěhování Praha 7

Blíží se termín Vašeho stěhování a Vy pořád nevíte, jaké společnosti svěřit stěhovací práce? Neváhejte a zkuste nás kontaktovat. Rádi pro Vás připravíme bezplatnou nabídku na stěhovací služby, podle které se můžete rozhodnout, zda nás chcete využít k další spolupráci.

 

Průběh stěhování

 

Po vyplnění online formuláře na našich webových stránkách, popřípadě emailové poptávce, Vás bude kontaktovat nás pracovník, který si s Vámi sjedná krátkou schůzku, během které zjistí potřebný počet obalových materiálů, stěhovacích dělníků a samozřejmě také velikost stěhovacího automobilu.

 

Zapůjčení obalového materiálu

 

Rádi Vám zapůjčíme obalový materiál před samotným stěhováním, abyste si byli v případě zájmu schopni zabalit osobní věci, popřípadě jiné věci, které byste si chtěli zabalit svépomocí. Jestli naopak preferujete celé stěhování nechat na nás, tak my se rádi postaráme o veškeré nutnosti a náležitosti během stěhování a vy se můžete v klidu těšit na nové bydlení.

 

Zkuste nás kontaktovat a přesvědčte se sami

 

Pokud jsme Vás přesvědčili a chcete vyzkoušet naše služby, neváhejte vyplnit náš online formulář a my Vás budeme v nejbližších hodinách kontaktovat. 

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Praha 7