Stěhování Praha-východ

28.6.2019

Stěhování Praha-východ

Naše firma se specializuje na stěhování ve všech koutech České republiky, tedy i na Praze-východ. Díky výhodné pozici firemní centrály v Kozomíně u Prahy máme Prahu a okolí doslova na dlani a jsme schopni zrealizovat stěhování během velice krátké doby. 

 

Stěhování s HrubyMOVING

Všechno závisí pouze na vás. Stačí vyplnit krátký kontaktní formulář umístěný na našich webových stránkách. Na základě vašeho požadavku se s vámi spojí náš obchodní zástupce, který si s vámi sjedná krátkou schůzku. Na této schůzce si obhlédne stěhované předměty a zjistí potřebný počet obalových materiálů, pracovníků a samozřejmě velikost vozidla, které bude ke stěhování potřeba. Dále také odhadne časovou náročnost stěhovací akce a v případě, že byste měli zájem i o uskladnění majetku, vám přiblíží, jak funguje skladování u nás v Kozomíně u Prahy.

 

Další služby

Mezi další služby, které naše společnost svým zákazníkům nabízí, spadá skladování v jedné z našich moderních hal v Kozomíně u Prahy, Brně či Vyškově, ale také servis vozidel či mezinárodní kamionová doprava. Servis probíhá taktéž v Kozomíně u Prahy, kam se nejrychleji z Prahy dostanete po dálnici D8. Mezinárodní kamionovou dopravu poskytujeme již dlouhou řadu let. Služby jsme začali nabízet již v roce 1999, od té doby se náš vozový park rozrostl o desítky vozidel a my jsme získali spousty zkušeností, které se snažíme maximálně využít, abychom zajistili  kvalitní služby pro každého zákazníka.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Praha-východ