Stěhování strojů

25.12.2017

Stěhování strojů

Stěhovat celé firmy včetně strojů a zařízení není nic jednoduchého. Ovšem pro naší firmu HrubyMOVING je to jedna z nejčastějších činností, ve které má bohaté zkušenosti. Rovněž disponuje moderním vozovým parkem a veškerým technickým vybavením, které je pro stěhování strojů třeba.

Jak stěhování strojů probíhá

Nejprve se na základě objednání dostaví do firmy kompetentní pracovník naší společnosti HrubyMOVING, který prohlédne všechny stroje určené k přestěhování. Poté zaměří nové prostory a vypracuje návrh, který se zákazníkem zkonzultuje. Výsledkem je pak přesný harmonogram stěhovacích prací, aby vše proběhlo rychle, organizovaně a zákazník neutrpěl zbytečnou časovou ztrátu.

Stěhování firem

Věnujeme se stěhování firem, ale i domácností, škol či jiných institucí již více než 20 let. Zpočátku naše firma prováděla tuto činnost jako fyzická osoba, ale postupně se vypracovala mezi nejlepší v této oblasti. Dnes disponuje moderním vozovým parkem a veškerým technickým vybavením ke stěhování nábytku, ale i těžkých břemen, jako jsou například trezory nebo stroje. Se stěhování firem a jejich strojního vybavení máme dlouholeté zkušenosti.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování strojů