Stěhování v Kutné Hoře

4.2.2018

Stěhování v Kutné Hoře

Stěhování do jiného bytu je u většiny lidí spojeno s radostným očekáváním něčeho nového, ale zároveň i s obavami, jak to vše zvládnout. Pokud se rozhodnete stěhovat svépomocí, znamená to starosti a dřinu. Mnohem jednodušší je svěřit tuto práci profesionálům, kteří mají se stěhováním domácností zkušenosti a mají k dispozici i potřebnou techniku. Pokud je vaším stávajícím či novým bydlištěm město Kutná Hora nebo její okolí, můžete využít firmu Hrubymoving.

 

Co společnost zajišťuje?

V oboru stěhování máme již více než dvacetileté zkušenosti a naše firma HrubyMOVING s.r.o. se stala pojmem. Naší zaměstnanci si poradí v každé situaci a s pomocí vozového parku i další techniky dokáží rychle a spolehlivě přestěhovat jak domácnost, tak kancelář nebo dokonce celou firmu. Váš nábytek v přepravním prostoru vozidla perfektně zajistí a rovněž při jeho stěhování v domě nemusíte mít obavy z jakéhokoliv poškození.

 

Jak si nás můžete objednat?

Jednoduše nás stačí kontaktovat a domluvit se na podrobnostech. Po dohodě se k vám dostaví technik, který si prohlédne stěhované předměty i nové prostory. Poté sestaví, ve spolupráci s vámi, harmonogram stěhování. Časově se přizpůsobíme Vašim potřebám.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování v Kutné Hoře