Stěhování těžkých břemen

23.11.2017

Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen je velkou komplikací, kterou nedoporučujeme řešit svépomocí. Každé větší stěhování je vždy dobré přenechat odborníkům. Naše firma HrubyMoving začala se stěhováním již v roce 1994, tehdy jako fyzická osoba. Postupně se vypracovala mezi špičku v tomto oboru a dnes má svou moderní základnu v Kozomíně u Prahy a další pobočky v Brně, Vyškově a Ostravě.

 

Stěhování firem

Je lhostejné, zda se jedná o malou či velkou společnost. Máme k dispozici potřebnou techniku i zkušené a ochotné pracovníky. Součástí stěhování firem je i zaměření nových prostor včetně zpracování harmonogramu všech přípravných prací i samotného průběhu stěhování. Samozřejmostí je i vybalení a rozmístění nábytku a zařízení v nových prostorech. V souladu s potřebami zákazníka jsou stěhovací práce prováděny třeba i po 16. hodině, aby nemusel být přerušen provoz. Jsme přesní a spolehliví, což je důvodem proč se na nás naši klienti rádi obrací znovu.

 

Stěhování kanceláří

Stejným způsobem probíhá stěhování kanceláří, které patří k nejčastějším zakázkám. Vše probíhá rychle a efektivně se zárukou zabezpečení nábytku před jeho poškozením, neboť naše firma používá vozový park vybavený příslušnou technikou a převážené předměty jsou perfektně zajištěny. Problémem není ani stěhování těžkých břemen, jako jsou například trezory v kancelářích. Dokonce i takto těžké předměty rychle a bezpečně přemístíme na požadované místo.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování těžkých břemen
Loading...

Aktuality

Stránkování

 
Loading...

Aktuality

Stránkování