Stěhování trezorů

1.1.2018

Stěhování trezorů

Každý člověk se alespoň jednou v životě musel stěhovat. Stěhování patří k málo populárním činnostem, což platí nejen pro jednotlivce, ale i pro firmy. Navíc pokud potřebují přestěhovat do jiného místa, případně i města těžší předměty. K obvyklému vybavení kanceláří patří také trezory, které vyžadují nejen patřičné vybavení, ale také zkušenosti lidí, kteří stěhování trezorů provádějí.

 

Komu stěhování trezorů svěřit?

Nejen trezory, ale i celé firmy, stejně tak domácnosti stěhuje již více než dvacet let naše firma Hrubymoving. Zpočátku se touto činností zabývala jako fyzická osoba, ale postupem času se společnost vypracovala mezi špičku v oboru stěhování. V současnosti se její základna nachází v Kozomíně u Prahy a má i své pobočky v řadě měst na území ČR. Naše firma disponuje moderním vozovým parkem a veškerým technickým vybavením potřebným k hladkému a bezproblémovému stěhování domácností, kanceláří, škol i celých firem.

 

Stěhování těžkých břemen

Stěhování kanceláří a firem patří k nejčastějším zakázkám, takže pracovníci naší firmy mají již dostatek zkušeností. Proto probíhá každé stěhování rychle a efektivně. Stěhovaný nábytek je zabezpečen před poškozením a rovněž stěhování trezorů není žádným problémem.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování trezorů