Stěhování uměleckých předmětů

28.1.2018

Stěhování uměleckých předmětů

Chystáte výstavu či vernisáž a přemýšlíte, jakým způsobem zajistit přepravu uměleckých děl, aby nedošlo k jejich újmě? Obraťte se na naše profesionální služby. Jsme na trhu již dlouhou dobu, a proto máme se stěhováním uměleckých předmětů velké zkušenosti. Můžete se na nás obrátit v případě, že potřebujete přestěhovat cenné sochy, obrazy, starožitný nábytek či exponáty pro výstavní účely. Problémem nejsou ani břemena větších rozměrů.

Vzhledem k tomu, že stěhování uměleckých předmětů vyžaduje kvalitní a precizní servis, nabízíme možnost konzultace s vyškoleným technikem, který s vámi podrobně vše naplánuje. Můžeme vám zajistit i kurátora, který poskytne co nejvíce informací týkajících se podmínek přepravy.

Stěhování uměleckých předmětů vyžaduje specifické podmínky a proto vám nabízíme nejen speciální obalový materiál, který můžeme vyrobit i na zakázku, ale samozřejmostí jsou i vozy s kontrolovanou vnitřní teplotou, které zajistí bezpečnost a minimální teplotní výkyvy, které by mohly umělecká díla poškodit.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování uměleckých předmětů