Stěhování uměleckých předmětů Praha

19.6.2019

Stěhování uměleckých předmětů Praha

Hledáte ideální stěhovací společnost pro přestěhování uměleckých předmětů a nevíte koho oslovit? Vyzkoušejte HrubyMOVING! V oblasti stěhování uměleckých předmětů se pohybujeme již více jak dvě desetiletí, díky čemuž jsme nasbírali řadu zkušeností, které aplikujeme při každém stěhování, které realizujeme. Neváhejte se podívat na stránku našich referencí a přesvědčte se sami.

 

Základem je kvalitní obalový materiál

 

Při stěhování využíváme pouze obalové materiály, které máme dlouhodobě ozkoušené a můžeme garantovat jejich pevnost a bezpečnost. Samozřejmostí je balení každého jednotlivého předmětu pomocí bublinových fólií či zabezpečení fixačními tělísky přímo v krabici, aby bylo zajištěno bezpečí během celého stěhovacího procesu. Také vyrábíme speciální dřevěné přepravní bedny, které jsou vyrobeny přesně dle rozměrů uměleckých děl.

 

Školení je u nás samozřejmostí

 

Zakládáme si na kvalitně odvedené práci, tudíž naše pracovníky školíme dle nejnovějších standardů. Školení probíhají v pravidelných intervalech a naši zaměstnanci se školí nejen v balících technikách, ale i pracovních postupech během stěhovacích akcí.

 

Každá akce je dopředu naplánována do sebemenších detailů

 

Před každým stěhováním vás navštíví náš technik, který společně s vámi vymyslí plán celého stěhování a zajistí, aby následný průběh stěhování proběhl bez sebemenších problémů a zádrhelů. Chcete-li i vy vyzkoušet naše služby, neváhejte nás kontaktovat pomocí našeho poptávkového formuláře a my se vám obratem ozveme zpět.

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování uměleckých předmětů Praha