Stěhování v klidu a bez starostí

16.10.2019

Plánujete stěhování do nového, ale již teď jste ve stresu ze všech povinností, které na vás čekají? Obraťte se na nás. Jsme firma s dlouholetou tradicí na českém trhu a orientací na stěhovací služby a skladování. Mezi naše další činnosti patří kamionová přeprava či servis vozidel.

 

Přenechte nám vaše starosti

Stěhování se věnujeme již od roku 1995, tudíž máme mnohaleté zkušenosti a víme, co je potřeba zařídit. K započetí celého procesu stačí vyplnit nezávazný poptávkový formulář zde na webu, na základě kterého vás bude kontaktovat náš obchodní zástupce, který s vámi projedná detaily stěhování a domluví si s vámi termín prohlídky stěhovaných prostor. Na základě toho bude schopen lépe odhadnout potřebný počet obalových materiálů, velikost vozidla či vozidel a samozřejmě také počet pracovníků, kteří se na stěhování budou podílet.

 

Kvalita je základem úspěchu

Z toho důvodu používáme pouze osvědčené obalové materiály, u kterých si můžeme být jisti jejich pevností a kvalitou. Pro atypické předměty jsme také schopni vyrobit obalové materiály na míru, abychom během převozu zajistili bezpečí pro každý předmět. Jako jedni z mála v republice také pravidelně obnovujeme vozový park, jelikož věříme, že moderní systémy dokáží ještě více usnadnit celý proces stěhování a zajistit požadované bezpečí během samotné přepravy.

 

Zoom gallery  Zoom gallery

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování v klidu a bez starostí