Stěhování Zlín

9.4.2018

Stěhování Zlín

Stěhujete se? A vůbec se vám do toho nechce? Není se čemu divit! Většina lidí má se stěhováním spojené jen to nepříjemné - jako například nepořádek, hromadu krabic, stres a vynaložení energie. Co kdybychom vám řekli, že vám se stěhováním pomůžeme? Už by pro vás nebyla jeho vidina tak děsivá?

Kdo jsme

Jsme stěhovací společnost Hrubymoving, která se na českém trhu pohybuje již několik let. Od roku 1995 si budujeme síť spokojených klientů, rozšiřujeme naše služby, zdokonalujeme se ve své práci a snažíme se svým zákazníkům nabízet to nejlepší. I vy se na nás můžete obrátit, hledáte-li ideální způsob, jak se přestěhovat s minimem starostí a práce.

Společně to zvládneme

Sídlo naší firmy se nachází v Kozomíně u Prahy. Další pobočky pak v Ostravě, Vyškově a Brně. Dokážeme zajistit stěhování v rámci celé České republiky, takže ani stěhování Zlín, Kladno, Chomutov a jiná další města pro nás nejsou žádnou překážkou. Stačí se s námi spojit a společně se domluvíme, jak bude stěhování probíhat. Pošleme k vám školeného pracovníka, který na základě stěhovaných předmětů vytvoří harmonogram. Disponujeme speciálními stěhovacími vozy, ve kterých vaše věci přestěhujeme bezpečně a ohleduplně. Společně to zvládneme na jedničku!

 

 

 

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování Zlín
Loading...

Aktuality

Stránkování

 
Loading...

Aktuality

Stránkování