Stěhování

24.6.2018

Stěhování

Plánujete nový byt či dům, popřípadě větší prostory pro Vaši firmu, a nevíte si rady se stěhováním? Neváhejte a zkuste nás kontaktovat. My ve společnosti HrubyMOVING máme se stěhováním zkušenosti už více než 24 let a během celého našeho působení se snažíme zákazníkům nabídnout maximálně precizní a kvalitní služby, abychom uspokojili každé přání.

 

Kvalitní obalový materiál

 

Základem každého stěhování je kvalitní obalový materiál. U nás si necháváme obalový materiál vyrábět tak, aby odpovídal standardům a zajistil maximální ochranu majetku během celé přepravy. V případě atypických kusů nábytku či uměleckých děl jsme schopni vyrobit obalový materiál přesně dle rozměrů a přání zákazníka.

 

Jak to celé probíhá?

 

Poté, co zašlete nezávaznou a bezplatnou poptávku z našeho webu, popřípadě využijete telefonního čísla, Vás bude kontaktovat jeden z našich zaměstnanců, který si s Vámi dohodne osobní schůzku. Během této schůzky pro Vás vybere ideální vozidlo, abyste nemuseli zbytečně platit za vozidlo úplně jiných rozměrů, než jaké využijete. Dále s Vámi projedná průběh celého stěhování a dohodne termín. Následně přijedeme, zabalíme, převezeme a opět vybalíme tak, abyste s celých stěhováním měli co nejméně starostí a mohli se těšit z Vašeho nového domova či firemních prostor.

 

Umělecké předměty či těžké kusy?

 

Ani tohoto problému se nezalekneme. Během mnoha let jsme přestěhovali již řadu uměleckých předmětů a těžké kusy jsou pro nás něco jako denní chléb. Všichni zaměstnanci jsou pravidelně školeni, aby průběh celého stěhování byl hladký a odvedená práce byla kvalitní. Ale abychom pouze neslibovali, tak se na tomto odkaze můžete podívat na naše reference.

 

Kvalitní vozový park

 

Základem každého převozu je kvalitní vozový park. K obnově toho našeho dochází v pravidelných intervalech a naše vozy splňují veškerá kritéria, aby mohla zajistit převoz bez sebemenších problémů.

 

Neváhejte nás kontaktovat

 

 

V případě zájmu neváhejte využít poptávkového formuláře na našem webu a my se Vám obratem ozveme zpět.

 

Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery Zoom gallery

HrubyMOVING > Aktuality > Stěhování