TĚŽKÁ BŘEMENA

TĚŽKÁ BŘEMENA

STĚHOVÁNÍ
TĚŽKÝCH BŘEMEN

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava

Stěhování těžkých břemen – kdykoliv, kamkoliv

Také si nedokážete představit, jak do šestého patra vystěhovat tu obrovskou skříň po babičce? Stěhujete se do větší kanceláře a přemýšlíte, jak přepravit ty veliké kartotéky, které se táhnou podél celé zdi? Přenechejte tyto starosti opravdovým profesionálům v oblasti stěhování! My víme přesně jak na to!

Ať už jen do vyššího patra, nebo na druhý konec Evropy, stěhování těžkých břemen zvládáme na výbornou. Používáme k tomu důmyslný systém strojů, který je schopný přepravit či vytáhnout takto těžké předměty přesně tam, kde je potřebujete mít.  Na některé záludnosti ale ani stroje nestačí a právě tam nastupují naši urostlí stěhovací dělníci, kteří si poradí s každým problémem.

 

Zabalit, přepravit a doručit

Velký důraz klademe také na ochranu přepravovaných předmětů, a proto nabízíme široký sortiment ochranných materiálů. Podle konkrétní situace jsme schopni tyto ochranné materiály vyrobit i přímo na konkrétní zakázku. Samotná přeprava je potom uskutečněna některým z naších více než šedesáti speciálně upravených vozů.

Stěhování těžkých břemen také předchází bezplatná návštěva našeho technika, který sám navrhne nejlepší řešení pro celý postup. Kvalitní celek je totiž v detailech plánování.

 

Nabízíme stěhování umění i celých firem

Stěhování těžkých břemen je ale jen jednou službou z celého portfolia, které vám nabízíme. Rádi pro vás provedeme i stěhování uměleckých předmětů, kde je potřeba klást velký důraz na jejich precizní ochranu. Těžko byste hledali někoho lepšího na stěhování bytů nebo stěhování firem. Díky našim mnohaletým zkušenostem jsme totiž opravdovými profesionály v oboru.

Přesvědčte se sami a svěřte svůj majetek někomu, komu lze věřit. Ušetřete si stres a nepohodu. Stěhování nikdy nebylo jednodušší!

 

Reference mnoha spokojených zákazníků vás jistě přesvědčí! Kontaktujte nás!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport, a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.
 
HrubyMOVING > Stěhování > TĚŽKÁ BŘEMENA