TĚŽKÁ BŘEMENA

TĚŽKÁ BŘEMENA

STĚHOVÁNÍ
TĚŽKÝCH BŘEMEN

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava

Stěhování těžkých břemen – kdykoliv, kamkoliv

Také si nedokážete představit, jak do šestého patra vystěhovat tu obrovskou skříň po babičce? Stěhujete se do větší kanceláře a přemýšlíte, jak přepravit ty veliké kartotéky, které se táhnou podél celé zdi? Přenechejte tyto starosti opravdovým profesionálům v oblasti stěhování! My víme přesně jak na to!

Ať už jen do vyššího patra, nebo na druhý konec Evropy, stěhování těžkých břemen zvládáme na výbornou. Používáme k tomu důmyslný systém strojů, který je schopný přepravit či vytáhnout takto těžké předměty přesně tam, kde je potřebujete mít.  Na některé záludnosti ale ani stroje nestačí a právě tam nastupují naši urostlí stěhovací dělníci, kteří si poradí s každým problémem.

 

Zabalit, přepravit a doručit

Velký důraz klademe také na ochranu přepravovaných předmětů, a proto nabízíme široký sortiment ochranných materiálů. Podle konkrétní situace jsme schopni tyto ochranné materiály vyrobit i přímo na konkrétní zakázku. Samotná přeprava je potom uskutečněna některým z naších více než šedesáti speciálně upravených vozů.

Stěhování těžkých břemen také předchází bezplatná návštěva našeho technika, který sám navrhne nejlepší řešení pro celý postup. Kvalitní celek je totiž v detailech plánování.

 

Přesvědčte se sami a svěřte svůj majetek někomu, komu lze věřit. Ušetřete si stres a nepohodu. Stěhování nikdy nebylo jednodušší!

 

Reference mnoha spokojených zákazníků vás jistě přesvědčí! Kontaktujte nás!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport, a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.
 
HrubyMOVING > Stěhování > TĚŽKÁ BŘEMENA