Umělecké předměty, archiválie a knihovní fondy

Umělecké předměty, archiválie a knihovní fondy

ARCHIVÁLIE,
KNIHOVNÍ FONDY A EXPONÁTY

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava

Stěhování uměleckých předmětů, archiválií a knihovních fondů -  preciznost a odbornost

Hledáte nejlepší způsob, jak zajistit přepravu uměleckých předmětů, knihovních fondů či archiválií na předem určené místo? Svěřte je nám! Stěhování je totiž naší disciplínou. Ať už se jedná o cenné sochy, knihovní fondy, starožitný nábytek, nebo například archiválie, u nás máte jistotu špičkového servisu s ohledem na unikátnost každého předmětu.

Stěhování vyžaduje maximální plánování a cit pro detail. Právě proto k vám před samotnou akcí pošleme vyškoleného technika, který navrhne nejlepší postup. Běžnou praxí je také pohovor s kurátorem uměleckého předmětu, který nám poskytne co nejvíce informací o delikátnosti přepravy. Pokud kurátora nemáte, sami vyhledáme odborníka, se kterým vše zkonzultujeme.

Při stěhování je kladem velký důraz i na obalové materiály. Na základě získaných informací tak sami navrhneme nejvhodnější ochranu předmětu a sestavíme detailní plán stěhování. Obalové materiály jsme také schopni speciálně vyrobit právě pro konkrétní zakázku.

 

Vozy s kontrolovanou teplotou

Stěhování takto cenných předmětů si samozřejmě žádá také odpovídající přepravu. Proto vám nabízíme vozy s kontrolovanou vnitřní teplotou, která zajistí potřebnou ochranu.  Vyhneme se tak nebezpečí spojenému s teplotními výkyvy, které by mohly jakýkoliv předmět poškodit.

S veškerým vaším majetkem budeme zacházet, jako by se jednalo o umělecký předmět nejvyšší hodnoty. Za vše hovoří i reference naších spokojených zákazníků, kteří si naše služby objednávají opakovaně.

 

Pokud hledáte profesionalitu a kvalitní servis, kontaktujte HrubyMOVING!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport, a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.
 
HrubyMOVING > Stěhování > Umělecké předměty, archiválie a knihovní fondy
Loading...

Stěhovací služby

Loading...

Stěhovací služby