UMĚLECKÉ PŘEDMĚTY

UMĚLECKÉ PŘEDMĚTY

STĚHOVÁNÍ
UMĚLECKÝCH PŘEDMĚTŮ

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava

Stěhování uměleckých předmětů -  preciznost a odbornost

Vlastníte umělecký předmět nebo předměty a hledáte nejlepší způsob, jak zajistit jejich přepravu na předem určené místo? Svěřte je nám! Stěhování uměleckých předmětů je totiž naší parádní disciplínou. Ať už se jedná o cenné sochy, obrazy, starožitný nábytek, nebo například výstavní exponáty, u nás máte jistotu špičkového servisu s ohledem na unikátnost každého předmětu.

Stěhování uměleckých předmětů vyžaduje maximální plánování a cit pro detail. Právě proto k vám před samotnou akcí pošleme vyškoleného technika, který navrhne nejlepší postup. Běžnou praxí je také pohovor s kurátorem uměleckého předmětu, který nám poskytne co nejvíce informací o delikátnosti přepravy. Pokud kurátora nemáte, sami vyhledáme odborníka, se kterým vše zkonzultujeme.

Při stěhování uměleckých předmětů je kladem velký důraz i na obalové materiály. Na základě získaných informací tak sami navrhneme nejvhodnější ochranu předmětu a sestavíme detailní plán stěhování. Obalové materiály jsme také schopni speciálně vyrobit právě pro konkrétní zakázku.

 

Vozy s kontrolovanou teplotou

Stěhování takto cenných předmětů si samozřejmě žádá také odpovídající přepravu. Proto vám nabízíme vozy s kontrolovanou vnitřní teplotou, která zajistí potřebnou ochranu.  Vyhneme se tak nebezpečí spojenému s teplotními výkyvy, které by mohly umělecký předmět poškodit.

 

Široké portfolio našich služeb!

Svěřte váš cenný majetek do rukou opravdovým profesionálům. Máme mnoholeté zkušenosti nejen se stěhováním uměleckých předmětů, ale také například i těžkých břemen. Naší hlavní specializací je potom především stěhování firem, a to od těch malých až po velké. U nás není problém objednat si ani stěhování bytů či domů, kterému vždy předchází návštěva našeho technika, který vše do detailu naplánuje.

S veškerým vaším majetkem budeme zacházet, jako by se jednalo o umělecký předmět nejvyšší hodnoty. Za vše hovoří i reference naších spokojených zákazníků, kteří si naše služby objednávají opakovaně.

 

Pokud hledáte profesionalitu a kvalitní servis, kontaktujte HrubyMOVING!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.
 
HrubyMOVING > Stěhování > UMĚLECKÉ PŘEDMĚTY