Umělecké předměty, archiválie a knihovní fondy

Umělecké předměty, archiválie a knihovní fondy

ARCHIVÁLIE,
KNIHOVNÍ FONDY A EXPONÁTY

Stěhování Praha, Brno, Ostrava
Stěhování Praha, Brno, Ostrava

Stěhování uměleckých předmětů, archiválií a knihovních fondů -  preciznost a odbornost

Hledáte nejlepší způsob, jak zajistit přepravu uměleckých předmětů, knihovních fondů či archiválií na předem určené místo? Svěřte je nám! Stěhování je totiž naší disciplínou. Ať už se jedná o cenné sochy, knihovní fondy, starožitný nábytek, nebo například archiválie, u nás máte jistotu špičkového servisu s ohledem na unikátnost každého předmětu.

Stěhování vyžaduje maximální plánování a cit pro detail. Právě proto k vám před samotnou akcí pošleme vyškoleného technika, který navrhne nejlepší postup. Běžnou praxí je také pohovor s kurátorem uměleckého předmětu, který nám poskytne co nejvíce informací o delikátnosti přepravy. Pokud kurátora nemáte, sami vyhledáme odborníka, se kterým vše zkonzultujeme.

Při stěhování je kladem velký důraz i na obalové materiály. Na základě získaných informací tak sami navrhneme nejvhodnější ochranu předmětu a sestavíme detailní plán stěhování. Obalové materiály jsme také schopni speciálně vyrobit právě pro konkrétní zakázku.

 

Vozy s kontrolovanou teplotou

Stěhování takto cenných předmětů si samozřejmě žádá také odpovídající přepravu. Proto vám nabízíme vozy s kontrolovanou vnitřní teplotou, která zajistí potřebnou ochranu.  Vyhneme se tak nebezpečí spojenému s teplotními výkyvy, které by mohly jakýkoliv předmět poškodit.

 

Široké portfolio našich služeb!

Svěřte váš cenný majetek do rukou opravdovým profesionálům. Máme mnoholeté zkušenosti nejen se stěhováním uměleckých předmětů či knihovních fondů, ale také například i těžkých břemen. Naší hlavní specializací je potom především stěhování firem, a to od těch malých až po velké. U nás není problém objednat si ani stěhování bytů či domů, kterému vždy předchází návštěva našeho technika, který vše do detailu naplánuje.

S veškerým vaším majetkem budeme zacházet, jako by se jednalo o umělecký předmět nejvyšší hodnoty. Za vše hovoří i reference naších spokojených zákazníků, kteří si naše služby objednávají opakovaně.

 

Pokud hledáte profesionalitu a kvalitní servis, kontaktujte HrubyMOVING!

 

  • Ve společnosti HrubyMOVING Transport, a.s. jsou osobní údaje zpracovávány v souladu s GDPR. Podrobnější informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny na našich webových stránkách www.hrubymoving.cz/gdpr.
 
HrubyMOVING > Stěhování > Umělecké předměty, archiválie a knihovní fondy
Loading...

Stěhovací služby

Loading...

Stěhovací služby